דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על מתנ"ס אלפי מנשה
מתנ"ס אלפי מנשה
דלג על ניווט מהיר
ניווט מהיר
דלג על Banners
Banners
הרשמה למעונות התחלה חכמה

תחומים

הגיל הרך

הגיל הרך

הגיל הרך הוא התקופה הקסומה, המסתורית ומלאת החוויות , בה לומד הרך הנולד להכיר את העולם הסובב אותו, מתחיל לברר ולבסס את מקומו בו. בה בעת לומדים הוריו להכיר אותו ואת צרכיו.אנו במתנ"ס, באמצעות הפעילויות החוויתית המשותפת להורים ולילדים, משתדלים להעצים תקופה זו ולחזק את הקשר המשפחתי והקהילתי גם יחד.
ילדים

ילדים

המרכז הקהילתי מציע מגוון של פעילויות, חוגים, אירועים קהילתיים ומסגרות מגוונות, כל זאת, מיתוך כוונה לתת מענה הולם לצורכי הילדים בגילאי 6-12 , בהתאם להתפתחותם החברתית, הרגשית והערכית.מושם דגש על שיתוף פעולה עם כל מסגרות החינוך ביישוב, טיפוח ערכים לאהבת הארץ, הגאווה המקומית והלאומית, מורשת העם, חינוך לערכים הומניסטיים ואוניברסאליים.
נוער

נוער

יחידת הנוער ביישוב אחראית בעיקר על שעות הפנאי של בני הנוער (ז'-יב), על פעולותיהם של תנועות הנוער (בני עקיבא וצופים), הקמת פרויקטים ותוכניות על פי תחומי עניין לנוער, ושותפות מלאה בפעילות הקהילתית השוטפת של המתנ"ס. בנוסף, יחידת הנוער נותנת מענה לצרכים השונים של בני נוער בסיכון ביישוב בתחומי החיים השונים: חברתי,רגשי,ערכי - עם דגש על התחום הלימודי.
בוגרים

בוגרים

האוכלוסייה הבוגרת ביישוב (18+) מוזמנת לקחת חלק פעיל בחוגים ובסדנאות שמציע המרכז הקהילתי ובייחוד בפרויקטים הקהילתיים – חברתיים המושתתים על יוזמה אישית, מוטיבציה לפיתוח איכות חיים,תרבות, התנדבות וערכים.
מבוגרים

מבוגרים

המתנ"ס מהווה מוקד לפעילות קהילתית, חברתית ותרבותית גם לתושבים בוגרים וגמלאים (50+). הפעילות מגוונת, גמישה ומקיפה נושאים רבים, בהתאם לצורכי התושבים ולרצונם. מועדון צב"ר- לצעירים ברוחם מפעילחוגים וסדנאות בתחום הפנאי, התרבות וההשכלה, משתף פעולה עם גורמים נוספים בקהילה, ומשלב תרומה לקהילה ביישוב ומחוצה לו.

גבעת טל

דלג על Banners
Banners
עבור לתוכן העמוד